Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Upozornenie

Žiadame občanov, aby neparkovali svoje automobily na miestnych komunikáciách a verejných priestranstvách, pretože zamedzujú vykonávaniu zimnej údržby a zároveň ohrozujú svoj majetok.

Upozorňujeme majiteľov automobilov, že nezodpovedáme za vzniknutú škodu na autách spôsobenú pri zimnej údržbe na verejných priestranstvách.


 

UPOZORNENIE

Upozorňujeme občanov, že je prísny zákaz sypania smetí v obci Janova Lehota - časť Piesková baňa !!!


 

Virtuálna prehliadka obecných budov


 

Tradičná obecná zabíjačka

obecna-zabijacka-2018-28.jpgAj tento rok sme v sobotu 20. januára 2018 v našej obci usporiadali už tradičnú Obecnú zabíjačku. Prípravy sa začali už v piatok 19. januára 2018, kedy sa rozobrali polovičky prasiatka a všetko sa pripravilo na hlavný zabíjačkový deň – sobotu. Už od skorého sobotného rána sa mlelo mäso na klobásy a hurky v kotloch sa varili zabíjačkové špeciality (pauštik, pečienka, pľúcka ... ). Postupne vôňa týchto špecialít začala lákať do jedálne pri ZŠ občanov a hostí. Pani starostka medzitým varila zabíjačkovú kapustnicu, ktorá sa podávala zdarma. Všetci si mohli za symbolické ceny kúpiť klobásy, hurky, bravčovú masť a škvarky.

Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri zorganizovaní a prácach a veríme, že sa aj na budúci rok podarí vytvoriť pravá zabíjačková atmosféra.


 
ÚvodÚvodná stránka