Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

POZOR, POZOR !!! - Naj dedinka

janova lehota najdedinka.jpgMilí Lehoťania,

chcem sa Vám všetkým úprimne poďakovať za podporu a pomoc pri nakrúcaní  NAJ DEDINKY SLOVENSKA 2017. Počas celých troch dní prítomnosti televízneho štábu v našej obci, som sa stretávala s obrovskou ochotou , porozumením a veľkou snahou vás všetkých pomôcť dobrej veci.

Podľa vašich ohlasov po odvysielaní prezentácie našej dedinky na RTVS  v piatok a v sobotu minulý týždeň, som presvedčená, že sa nám spoločne podarilo ukázať celému Slovensku, našu krásnu dedinku s jej skvelými obyvateľmi.

Moje poďakovanie patrí  všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a organizovaní týchto troch náročných dní.  Osobitne sa chcem poďakovať  našim obyvateľom, ktorí mi pomohli splniť všetky zadané úlohy a pri ich plnení neváhali  otvoriť nielen  svoje príbytky, ale hlavne svoje srdiečka.       

Úžasným a neopakovateľným zážitkom pre mňa bolo nedeľné popoludnie pred kostolom, kde sme si podávali ruky s usmiatymi  deťúrencami, mládežou ,športovcami, hasičmi, mladými i staršími  lehoťanmi, ako s plnými košíkmi výborných cesnačiek čakali na spustenie sprievodu. Konečný výsledok na ihrisku bol zásluhou Vás všetkých jedinečný .

Všetkým Vám srdečne a s veľkou úctou ďakujem – Občania Naj dedinky Slovenska.

                                                                       

                                                                                           Starostka obce Božena Kováčová

                                                                      

Chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o ohlasovanie v boji o titul Naj dedinka na stránke RTVS. Hlasovať sa dá do konca augusta. Preto prosím podporte našu obec a HLASUJTE ! Ďakujem.

kliknite na tento odkaz

http://www.rtvs.sk/televizia/clanky/109955/hlasujte-za-naj-dedinku-slovenska


 
ÚvodÚvodná stránka