Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

UPOZORNENIE

Upozorňujeme občanov, že je prísny zákaz sypania smetí v obci Janova Lehota - časť Piesková baňa !!!


 

Virtuálna prehliadka obecných budov


 

Mesiac úcty k starším

ucta-k-starsim2017-002.jpgStaroba je prirodzenou  súčasťou nášho života a práve  október je Mesiacom úcty k starším preto, aby sme si  uctili našich seniorov a dali im najavo svoju náklonnosť a lásku. Jesenný mesiac a jeseň života – dve paralely, ktoré spolu súvisia. Ale nebolo to vždy tak.

Staroba k nám prichádza nenápadne a pomaly a veru nedá sa jej vyhnúť. Ale to  ešte neznamená koniec životným aktivitám. Veľmi dôležitá je kvalita života. Mnohí starí ľudia sa dôsledkom rôznych bolestí prestanú hýbať a tým vlastne ovplyvnia aj svojej kontakty s inými ľuďmi, čím si  môžu spôsobiť sociálnu izoláciu, depresívne nálady, mrzutosť  a zatrpknutosť. 

A preto sme ani my nezabudli na našich seniorov v Janovej Lehote. V nedeľu 22. októbra 2017 sme pre nich usporiadali príjemné posedenie v sále KD. Po príhovore starostky obce nasledoval program pripravený žiakmi MŠ a ZŠ Janova Lehota. Pochutiť si mohli na sladkých koláčoch a teplom čaji. Ako poďakovanie sme pre nich pripravili poukážku v hodnote 7 € na nákup v tunajších potravinách.

Ďakujeme Vám za toto milé posedenie a veríme, že sa s Vami stretneme aj o rok!  


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka