Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Upozornenie

Žiadame občanov, aby neparkovali svoje automobily na miestnych komunikáciách a verejných priestranstvách, pretože zamedzujú vykonávaniu zimnej údržby a zároveň ohrozujú svoj majetok.

Upozorňujeme majiteľov automobilov, že nezodpovedáme za vzniknutú škodu na autách spôsobenú pri zimnej údržbe na verejných priestranstvách.


 

UPOZORNENIE

Upozorňujeme občanov, že je prísny zákaz sypania smetí v obci Janova Lehota - časť Piesková baňa !!!


 

Virtuálna prehliadka obecných budov


 

Deň detí

den-deti-2018-13.jpgZačiatok mesiaca jún je venovaný všetkým deťom. Aj v našej obci sme v nedeľu 3. júna 2018 pripravili pre naše detičky program pri príležitosti „Dňa detí“. Všetko sa odohrávalo v areáli ZŠ Janova Lehota. Po privítaní pani starostkou sa deti rozbehli k pripraveným úlohám, za splnenie ktorých dostali sladkú odmenu. Okrem toho sa mohli povoziť  na koníkoch, prezrieť požiarnické auto, zjesť sladký koláč, plávať v pene od požiarnikov, nechať si pomaľovať tvár a samozrejme dobre sa zabaviť. Milé deti ! K Vášmu sviatku vám prajeme len to najlepšie a aby ste si svoje detstvo užili. Ako to vyzeralo na oslave si môžete pozrieť na fotkách.

Chceli by sme sa pekne poďakovať všetkým, ktorí nám akýmkoľvek spôsobom pomohli pri organizácii tohto podujatia a veríme, že sa o rok opäť stretneme.  


 
ÚvodÚvodná stránka