Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Slávnostné otvorenie školskej knižnice

otvorenie-kniznice-5.jpgMilovníci literatúry sa dočkali. Z výdajne stravy sa stala  nádherná školská knižnica. Dňa 10.11.2017 presne o 11:00 hod. prestrihli Mgr. Rozália Cenigová, ústredná metodička pre školské knižnice z Bratislavy a Ing. Mgr. Božena Kováčová, MHA, starostka obce Janova Lehota, stuhu na dverách novej knižnice. V novom prostredí, v ktorom nik nespoznával bývalú výdajňu stravy, sa objavili nové sedacie súpravy, relaxačné vaky, stoly, stoličky... a to najpodstatnejšie police s knihami. Otvorenia sa zúčastnili samozrejme i deti s pani učiteľkami. Doprial by som Vám zažiť tú spontánnu radosť detí, keď sa nahrnuli dnu a začali všetko testovať :) Knižnica poslúži deťom pri vzdelávacej činnosti, bude miestom ich relaxácie, pomôže im pri práci na projektoch a ,,klasici“ na poličkách rozvíria ich fantáziu.

ĎAKUJEM všetkým sponzorom a aj tým, ktorí sa pri zrode našej knižnice angažovali.

,,Nech slúži nie len zdravie, ale i naše spoločné dielo“

                                                                                     Mgr. Marcel Kinka, RŠ

 

A takéto poďakovanie nám napísala pani Mgr. Rozália Cenigová :)

"Vážný pán riaditeľ Mgr. Marcel Kinka,
vážená pani starostka Ing. Mgr. Božena Kováčová, MHA,

dovolte mi, aby som Vam este raz co najsrdecnejsie podakovala za pozvanie na vcerajsiu milu slavnost, a to slavnostne otvorenie Vasej obnovenej skolskej kniznice. Bolo mi ctou medzi Vas prist.

Vyjadrujem Vam zaroven velku vdaku za vytvorenie krasneho estetickeho a inspirujuceho prostredia. Verim, ze Vasi ziaci s vedomim, ze ich caka vkusne prostredie, v ktorom najdu nielen vsetky knihy po ruke, ale ktore si mozu aj v pohodli a priatelskej atmosfere pozriet, precitat alebo vypozicat, budu jej vdacnymi navstevnikmi.

A chcem Vas ubezpecit, ze takyto uslachtily pocit budem propagovat aj v ramci Ministerstva skolstva, vedy, vyskumu a sportu Slovenskej republiky.

S uctou a hlbokou vdakou

Mgr. Rozalia Cenigova
ustredna metodicka pre skolske kniznice" 


 
ÚvodÚvodná stránka